Pożyczki z komornikiem

Pożyczki z komornikiem – 3 Sprawdzone Sposoby

Szukasz informacji, gdzie można otrzymać pożyczki z komornikiem? Gdzie mimo zajęcia komorniczego dostaniesz pożyczkę ze stosunkowo niskim oprocentowaniem? Postanowiliśmy sprawdzić jakie są możliwości dla osób, które niestety są na liście dłużników u komornika. Od razu na wstępnie zaznaczam, że to może być wyzwanie, aby otrzymać rozsądną ofertę pożyczki.

Pożyczki z komornikiem – co potrzebuję?

Jeśli twoja sprawa znajduje się już u komornika sądowego to bez wątpienia widniejesz na wszelkich lista, baza i rejestrach dłużników. W związku z tym możliwości uzyskania pożyczki są znacznie, znacznie mniejsze. Istnieje kilka sposobów, z których można skorzystać.

Takimi sposobami, które mogą zapewnić największe prawdopodobieństwo pozytywnej decyzji są między innymi:

  • prywatne pożyczki (ale uwaga! na tym polu jest bardzo dużo oszustw i dokładnie to wyjaśnimy w dalszej części artykułu)
  • pożyczki w firmach, które nie sprawdzają baz typu BIK i BIG (tak, istnieją jeszcze takie firmy)
  • pożyczki u pracodawcy (nieoprocentowane pożyczki z funduszu socjalnego dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej)

Zacznijmy zatem po kolei…

Pożyczki z komornikiem

Prywatne pożyczki – czy warto?

Prywatne pożyczki można otrzymać bezpośrednio od osoby indywidualnej, ale także od firm, które specjalizują się w trudnych pożyczkach. Chociaż jak sama nazwa mówi prywatna pożyczka powinna raczej być zaciągana bezpośrednio u osoby fizycznej niż w różnego typu instytucjach.

Chcąc otrzymać prywatną pożyczkę trzeba uważać na kilka zagrożeń z tym związanych. Są to między innymi: próby wyłudzenia pieniędzy lub kradzież danych osobowych. Zatem koniecznie uważaj komu wysyłasz pieniądze lub przekazujesz dane osobowy. Weryfikuj i sprawdzaj dokładnie firmy. Więcej na ten temat pisaliśmy w specjalnym artykule, gdzie dokładnie omawialiśmy Prywatne Pożyczki oraz wszelkie zagrożenia. Z tej publikacji dowiesz się również jak sprawdzać i weryfikować potencjalnego pożyczkodawcą.

Polecany artykuł: Prywatne pożyczki – Hit czy jeden wielki przekręt? 

A my nie przedłużamy i idziemy dalej…

Pożyczki z komornikiem bez BIK

Firmy, w których można uzyskać pożyczkę bez względu na to czy widniejemy w rejestrach typu: BIK, BIG czy KRD również szczegółowo omawialiśmy w naszym gościnym artykule na zaprzyjaźnionym blogu. Zainteresowanych odsyłamy właśnie tam: Pożyczki z komornikiem bez BIK >>

Warto spróbować również wnioskować o pożyczkę w zagranicznych instytucjach. Coraz więcej europejskich firm otwiera się na inne rynki w tym Polskę. Zagraniczne firmy z mniejszym prawdopodobieństwem sprawdzają bazy i rejestry.

Istnieją takie instytucje finansowe, które nie tylko oferują zagraniczne konta bankowe dla polaków, ale również różnego rodzaju limity czy karty kredytowe. Oczywiście nie trzeba wyjeżdżać za granicę, mieszkać czy pracować tam. Wszystkie formalności można dopełnić w języku polskim przez internet.

Dokładną instrukcję jak skorzystać z takiej firmy również znajdziesz na polecanym przez nas blogu. Nie chcemy powielać informacji zawartych tam, dlatego zainteresowanych odsyłamy bezpośrednio do odpowiedniego artykułu.

Pożyczki z komornikiem

Pożyczki u pracodawcy

W wielu firmach istnieją różnego rodzaju fundusze socjalne. Pracodawcy mają przewidzianą pozycję w budżecie, w ramach której mogą wspierać swoich pracowników w trudnych sytuacjach życiowych. Często wystarczy zapytać o taką możliwość swojego przełożonego, a być może uda się dzięki temu uzyskać wsparcie finansowe w dodatku nieoprocentowane. Co w przeciwieństwie do innych rozwiązań jest jedną z najlepszych alternatyw.

Podsumowanie – gdzie szukać źródeł?

Jak widzicie istnieje kilka realnych możliwości, zapewniających pozyskanie pożyczki z komornikiem w całkowicie legalny sposób. Warto jednak mieć na uwadze niektóre zagrożenia jak możliwość padnięcia ofiarą oszustwa czy bardzo wysokie oprocentowanie w związku z udzielaną pożyczką.

Najlepiej znaleźć taką opcję, która najmniej obciąży nasz budżet i nie będzie generować zbyt dużych kosztów. Dlatego zalecamy rozpoczęcie szukania właśnie u pracodawcy lub innych organizacjach, które udzielają pożyczek bez oprocentowania.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe środki w ramach pożyczki to koniecznie zabezpiecz swoje konto, aby po wpłynięciu pożyczki tych pieniędzy nie zajął komornik na poczet spłat ewentualnego zadłużenia. W tym celu zapoznaj się z rozwiązaniami opisywanymi na naszym blogu. Na szczególną uwagę zasługują artykuły dotyczące zagranicznych kont bankowych jak na przykład: Konto w Holandii dla Polaków bez meldunku w 100% online >>


Pożyczki z komornikiem

TAGI: Pożyczka bez komornika, Pożyczki z komornikiem, Trudne pożyczki, Pożyczki bez BIK.

 

4.8/5 - (39 votes)